NeW CiTY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NeW CiTY

öylesine doğduk böylesine yaşıyoruz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ne de olsa patron!

YazarMesaj
ADMİN
Admin
Admin
ADMİN

Erkek Mesaj Sayısı : 263
Lakap : Gunz_King

Ne de olsa patron! Empty
MesajKonu: Ne de olsa patron!   Ne de olsa patron! Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 8:00 am

Aziz Yıldırım'ın maçlarda soyunma odasına inmesiyle ilgili, yönetimden önemli açıklama: "Dünyada başkanlar ya da yönetimlerin denetiminde olmadan çalışan büyük kurum yoktur"
26.5.2008

‘Her konuda sorumlu’
Zico'nun, Başkan’ın maçlarda soyunma odasına inmesini istemediği yönündeki haberlere, yönetimden yalanlama geldi. Açıklamada, böyle bir şeyin söz konusu olmadığı kaydedilirken, ilginç sözler sarfedildi. İşte o açıklama: “Fenerbahçe’de, kulübün her türlü konusundan sorumlu olan başkan ve yönetim kurulu vardır. Her kurumda olduğu gibi başkan ve yönetim kurulu, olası başarısız sonuçlar neticesinde, bunun sebeplerini bulmak ve yeniden yaşanmasının önüne geçmek amacıyla çalışmaktadır.”

‘Denetim altındalar’
“Dünya üzerinde başkanlar ya da yönetim kurullarının denetiminde olmadan çalışan herhangi bir büyük kurumun olması mümkün değildir. Bu tarz haberleri yapan gazetecilerin de tıpkı genel yayın yönetmenleri ve patronlarına karşı sorumlu olmaları gibi spor kulüplerinde de teknik heyet ve sporcular da başkanla yönetim kurulunun denetimi altındadır.” Yönetim bildirisinde, Zico’yla yapılan görüşmelerin sürdürüldüğü ve konuyla ilgili detayların önümüzdeki günlerde duyurulacağı kaydedildi.

Zico’nun Edu ısrarı
Bu arada Brezilyalı hocanın, yardımcıları Edu ve Santana’nın gönderilmesini isteyen yönetime direndiği belirlendi. Zico’nun ağabeyi de olan yardımcısı Edu, CSKA Moskova maçı devre arasında Yıldırım’ın soyunma odasına girmesine tepki gösterince görevden alınmıştı. Yöneticilerin, takımdaki sakatlıklardan da Santana’yı sorumlu tuttukları ve bu yüzden önümüzdeki sezon çalışmasını istemedikleri öğrenildi. Bu iki antrenörün durumuyla ilgili yönetimin bu gün karara varabileceği ifade edildi.
https://newcity.forumakers.com

Ne de olsa patron!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Patron diyor ki