NeW CiTY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NeW CiTY

öylesine doğduk böylesine yaşıyoruz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hamit'in unutamadığı maç!

YazarMesaj
ADMİN
Admin
Admin
ADMİN

Erkek Mesaj Sayısı : 263
Lakap : Gunz_King

Hamit'in unutamadığı maç! Empty
MesajKonu: Hamit'in unutamadığı maç!   Hamit'in unutamadığı maç! Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 7:54 am

Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) şampiyonu Bayern Münih´de oynayan milli futbolcu Hamit Altıntop, iki gol attığı ilk Bundesliga ve AC Milan´a bir gol attığı ilk Şampiyonlar Ligi maçını unutamadığını belirtti.
26.5.2008

Hamit, Alman spor dergisi Kicker’de yer alan röportajında, "Hangi karşılaşmayı hiçbir zaman unutmayacaksınız" sorusuna, "İki gol attığım Bundesliga maçını ve AC Milan’a karşı bir gol attığım Şampiyonlar Ligi maçını" diye yanıt verdi.

Şampiyonlar Ligi’nde her zaman büyük bir zevk ile oynadığını, bu nedenle gelecek sezona sevindiğini belirten Hamit, "Sizin için en önemli Alman kim" şeklindeki soru üzerine de kendisi için bu kişinin tüm başarılarından dolayı Franz Beckenbauer olduğunu ifade etti.

Hamit, bugüne kadar oynadığı en zorlu rakibin kim olduğu şeklindeki soruya karşılık da "Martin Petrov. Türk Milli Takımı 2005 yılında Bulgaristan’a 3-1 yenildi. Oynadığım 40 milli maçta 8 yenilgi aldım. Bu yenilgi çok ağırdı. Ben sağda defansta oynadım. O çok iyi günündeydi" dedi.

Diğer bir soru üzerine şu an bir kız arkadaşının bulunmadığını belirten Hamit, bugüne kadar aldığı en güzel hediyenin ikiz kardeşi Halil’in verdiği saat olduğunu kaydetti.

Anneler Günü’nde evde olamadığı için de annesinden özür dilemek istediğini ifade eden Hamit, sporda yenilginin, hayatta ise dürüst olmamanın kendisini çok kızdırdığını belirtti. Milli futbolcu, tatilini de en çok Belek’te yapmayı sevdiğini bildirdi.

Okulda en sevdiği dersin matematik olduğunu kaydeden Hamit, "İçinden neler geçtiğini bilmek için bir gün Albert Einstein olmak isterdim" dedi. "Kiminle aynı takımda oynamak istiyorsun" şeklindeki soruya karşılık da Hamit, Halil ile yeniden birlikte bir takımda oynamak istediğini belirtti.

Futbol dışında masa tenisi oynayarak da para kazanabileceğini anlatan Hamit, "Zaman yolculuğu yapıyorsunuz, nereye ve neden" şeklindeki soruya ise "Atalarımı görmek için Osmanlı İmparatorluğu’na" yanıtını verdi.
https://newcity.forumakers.com

Hamit'in unutamadığı maç!
1 sayfadaki 1 sayfası