NeW CiTY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NeW CiTY

öylesine doğduk böylesine yaşıyoruz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Carlos'tan mesaj var!

YazarMesaj
ADMİN
Admin
Admin
ADMİN

Erkek Mesaj Sayısı : 263
Lakap : Gunz_King

Carlos'tan mesaj var! Empty
MesajKonu: Carlos'tan mesaj var!   Carlos'tan mesaj var! Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 5:09 am

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos, "Chelsea maçında oynayabilseydim, bunu Avrupa deneyimlerime dayanarak söylüyorum, finale dek gider, oyun orada çözülürdü" dedi.
25.5.2008

Fenerbahçe’nin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos, “Chelsea maçında oynayabilseydim, bunu Avrupa deneyimlerime dayanarak söylüyorum, finale dek gider, oyun orada çözülürdü” dedi. Uzun süredir sakat olan ve FBTV’de canlı yayına telefonla katılan Roberto Carlos, “Hepimiz Fenerbahçe’nin Avrupa Şampiyonlar Ligi’ndeki performansını biliyoruz. Bu performans bizim olduğu kadar herkes için dikkat çekiciydi. Sakatlanmayıp Chelsea maçında oynayabilseydim, bunu Avrupa deneyimlerime dayanarak söylüyorum, finale dek gider, oyun orada çözülürdü. Gelecek sezon Avrupa’da Fenerbahçe’yi en iyi biçimde temsil edeceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.
https://newcity.forumakers.com

Carlos'tan mesaj var!
1 sayfadaki 1 sayfası