NeW CiTY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NeW CiTY

öylesine doğduk böylesine yaşıyoruz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hollywood kostüm ve aksesuarları sergisi

YazarMesaj
ADMİN
Admin
Admin
ADMİN

Erkek Mesaj Sayısı : 263
Lakap : Gunz_King

Hollywood kostüm ve aksesuarları sergisi Empty
MesajKonu: Hollywood kostüm ve aksesuarları sergisi   Hollywood kostüm ve aksesuarları sergisi Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 4:54 am

Sinema tutkunu Bilkent Üniversitesi öğrencisi Özgür Çift'in, Hollywood filmlerinde kullanılan kostüm ve aksesuarlardan oluşan koleksiyonu, Ümraniye'de sergi olarak açıldı.

Sinema tutkunu Bilkent Üniversitesi öğrencisi Özgür Çift'in, Hollywood filmlerinde kullanılan kostüm ve aksesuarlardan oluşan koleksiyonu, Ümraniye'de sergi olarak açıldı.

Meydan Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen törenle açılan sergide, Brad Pitt'in "Dövüş Kulübü"nde giydiği kürkten, Jim Carrey'in "Sil Baştan"da giydiği pijamaya, Keanu Reeves'in "Matrix"te giydiği monttan "Testere" filminde kullanılan testereye, "Saw" filminde kullanılan kayıt cihazına kadar 55 kostüm ve aksesuar yer alıyor.

Özgür Çift'in sergisi, 1 Hazirana kadar açık kalacak.

Hollywood kostüm ve aksesuarları, 5-11 Haziran tarihleri arasında Gaziantep, 13-22 Haziran tarihleri arasında Adana, 25 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında Konya M1 alışveriş merkezlerinde, 3-13 Temmuz tarihleri arasında Ankara Antares, 16-20 Temmuz tarihleri arasında da Kartal M1 alışveriş merkezlerinde sergilenecek.
https://newcity.forumakers.com

Hollywood kostüm ve aksesuarları sergisi
1 sayfadaki 1 sayfası